4 marca 2019 r.  w Bielsku – Białej odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, do którego po wytężonych, ofiarnych i rzetelnych przygotowaniach zakwalifikowała się  nasza uczennica Aleksandra Juroszek z klasy 8b. Test wymagał intensywnego wysiłku intelektualnego. Dlatego  z tym większą  radością dowiedzieliśmy się, że Ola na ostatnim etapie uzyskała wysoki wynik powyżej 90% i tym samym zdobyła tytuł laureata w tegorocznym Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Geografii.

Organizatorem  jest Kuratorium Oświaty w Katowicach, konkurs  był trzyetapowy  i rozpoczął się w listopadzie 2018r.  Opiekunem merytorycznym Aleksandry Juroszek była p. Anna Dziewior.

Uczennicy i opiekunowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych tak spektakularnych sukcesów.